techlord_logo_regular_rgb_600 kopia
Endorfy Signum 300 obudowa PC

Obudowy ENDORFY Signum 300. Premiera skrzynek PC

Mocarne GPU, wydajny procesor, szybka pamięć RAM, bezbłędny dysk, świetne chłodzenie, płyta główna, do której to wszystko podłączysz oraz zasilacz dostarczający komponentom energię. Tę litanię ciężko wyrecytować jednym tchem. A przecież potrzebny jest jeszcze jeden element – obudowa komputerowa. Modele Midi Tower dostarcza ENDORFY wraz z serią ENDORFY Signum 300.

ENDORFY Singum 300. Klasyka gatunku

Obudowy typu Midi Tower, zwłaszcza takie jak ENDORFY Signum 300, są konstrukcjami, które można określić mianem: w sam raz. Są w stanie obsłużyć płyty główne w standardzie ATX oraz karty graficzne o długości 325 mm. Zamontujesz w nich także chłodzenia CPU wysokie na 161 mm, a oprócz nich nawet do 8 wentylatorów. Mają zakamuflowaną przestrzeń na zasilacz, jak i kieszenie na dyski HDD/SSD.

Producent zadbał też o nisze pozwalające niepostrzeżenie poprowadzić kable (również w modelach bez przeszklonych ścian). ENDORFY Signum 300 są naprawdę pojemne, a mimo to zajmują niewiele miejsca na biurku lub pod nim. Mowa o obudowach:

Konstrukcja pozwalająca na modyfikacje

Obudowę kupujesz z myślą o komponentach, które masz tu i teraz. Ale czy myślisz o przyszłości? O tym, co za jakiś czas wymienisz, co wstawisz, co poprawisz, jak bardzo przyspieszysz konfigurację? Mając ENDORFY Signum 300 masz pewność, że w każdym momencie dołożysz do niej wentylatory.

Ile? Aż do 8 sztuk o boku 120 mm każdy. Jeśli uważasz, że chłodzenie powietrzem jest passe, użyj tego wodnego, instalując chłodnicę z przodu albo u góry. Miejsca jest dość, a dodatkowo Signum 300 ma siatkowane panele, przez które widać wentylatory podświetlane aurą RGB lub ARGB. I nie ma znaczenia, czy wybierzesz model z przeszkloną obudową, czy też w pełni metalową, zamkniętą. Siatkowane panele występują we wszystkich wariantach.

Możesz się teraz zastanawiać, co z czystością wnętrza? Czy taka budowa nie sprawi, że do środka będzie przenikał kurz, brudząc podzespoły, utrudniając oddawanie ciepła? Nic z tych rzeczy. Panele przytwierdzone są magnesami do stalowego szkieletu, a między elementami znajdują się filtry przeciwkurzowe. Nie tylko bronią drobinkom brudu dostępu do środka, ale i dają się łatwo wyczyścić: odkurzyć lub nawet umyć pod wodą.

Konstrukcja przewiduje dodatkowe zatoki na dyski, a w środku masz miejsce nawet na sześć kart rozszerzeń. Gdy zechcesz wymienić zasilacz na inny, na przykład mocniejszy, otwórz kieszeń, w której został ukryty. Nie ma potrzeby rozkręcania całego zestawu – wymiana komponentów została w ENDORFY Signum 300 uproszczona do minimum.

Zobacz obudowy komputerowe ENDORFY

Zobacz wszystkie produkty ENDORFY

Udostępnij post

Dowiedz się więcej: