techlord_logo_regular_rgb_600 kopia

Premiera klawiatur ENDORFY Thock TKL

Klawiatury mechaniczne ENDORFY Thock TKL zadebiutowały z chwilą wejścia marki na rynek. Serię tworzy dziewięć modeli – każdy wyposażony jest w przełączniki Kailh, konfigurowalne podświetlenie RGB i kilka innych rozwiązań, mających wspierać graczy. Chodź, czas poznać je lepiej.

ENDORFY Thock TKL. Kompaktowe mechaniki

Cechą, która łączy wszystkie modele z serii Thock TKL jest kompaktowy rozmiar. Klawiatury te kończą się zaraz za sekcją ze strzałkami. Ale to wcale nie czyni je słabszymi od wersji pełnowymiarowych. Pod każdym z 87 klawiszy mieści się przełącznik mechaniczny Kailh – jeden z trzech: Brown, Blue, Red.

Różnią się głośnością kliknięcia oraz wysokością punktu aktywacji:

  • Czerwone przełączniki są najszybsze, przez co najlepiej sprawdzają się w strzelankach sieciowych;
  • Brązowe nadają się i do gier i do pisania, a ich głośność nie irytuje;
  • Niebieskie mają silnie wyczuwalny, dość nisko umieszczony moment aktywacji, jednocześnie są najgłośniejsze;

Tuż pod klawiszami znajduje się też aluminiowy top, który usztywnia całość, a poprzez swój ciężar zwiększa stabilność akcesorium podczas gry. Jeśli obrócisz klawiaturę do góry nóżkami, zobaczysz trzy tunele pozwalające poprowadzić kabel w różnych kierunkach: dokładnie na wprost, prawą stroną albo lewą stroną. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej zapanować nad okablowaniem i zachować estetykę na biurku. Dla niektórych to ważne.

Stopki klawiatur Thock TKL mają dwustopniową regulację. Połóż więc dłonie na klawiszach, pograj chwilę i zobacz, w jakiej pozycji jest Ci najwygodniej.

Klawiatury Thock Pudding

Entuzjaści podświetlenia, które nie ogranicza się tylko do świetlnej łuny rzucanej pod klawisze, powinni wybrać modele z serii Pudding. W nich keycapy nie są odlane z jednorodnego tworzywa. Góra, tak jak we wszystkich innych, jest nieprzeźroczysta. Jedynie symbol przepuszcza światło. Natomiast boki nie są jednorodne. Pokrywa je mleczna powłoka, która subtelnie rozprasza emitowane światło. Do wyboru masz dwa rodzaje klawiatur Thock Pudding:

Pudding Onyx White TKL, czyli białe:

Pudding TKL:

Klawiatury Thock TKL

W modelach Thock TKL podświetlenie jest znacznie bardziej dyskretne. Ale wciąż jest w pełni konfigurowalne – zarówno z poziomu oprogramowania, jak i samej klawiatury. Podświetlisz wszystkie klawisze, wybrane strefy, a nawet konkretne przełączniki, potrzebne tylko w danej grze.

Tym sposobem klawiatura dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do niej. To Ty ją ujarzmiasz i dostosowujesz do strategii oraz upodobań. Na co możesz tu liczyć? Oczywiście na aluminiowe topy, na trwałość, niezawodność oraz na trzy rodzaje mechanicznych przełączników do wyboru:

Doposaż się w klawiatury ENDORFY czym prędzej. Jest jeszcze tyle starć do wygrania i tyle rachunków do wyrównania.

Zobacz więcej produktów marki ENDORFY

Udostępnij post

Dowiedz się więcej: