techlord_logo_regular_rgb_600 kopia
ENDORFY Cordura Speed

Potrójna premiera. Poznaj ENDORFY Cordura Speed

Graczy ucieszy zapewne wiadomość o pojawieniu się podkładek pod mysz Cordura Speed. ENDORFY nie zwalnia tempa i uzupełnia gamingowe portfolio, co rusz dodając do niego nowe produkty. Tym samym masz właściwie wszystko, co potrzebne jest na biurku gracza. Mało tego, podkładka ENDORFY Cordura Speed zadebiutowała od razu w trzech rozmiarach.

Cordura – materiał klasy wojskowej

Jeśli do produkcji podkładki pod mysz używa się materiału wykorzystywanego przy produkcji namiotów, odzież taktyczna, kabury oraz odzież ochronna dla miłośników surwiwalu, to nie ma szans, by zniszczyć ją komputerową myszką.

A z pewnością będziesz się musiał zdrowo napocić! Struktura tego materiału wyjątkowo dobrze opiera się ścieraniu, a nawet krojeniu! Nie straszna jej woda, ekstremalna temperatura, nawet ogień. Pomyśl, jak wiele bitew i starć zniesie. Ile zakończeń kwartału przetrwa. I wreszcie zastanów się jak długo Ci posłuży, choć tak naprawdę kosztuje niewiele.

Zobacz podkładki pod mysz ENDORFY w TechLord

Podkładka najmniejsza M – dla minimalistów

Biurka są różne, bo i przestrzenie, w których występują te meble są różne. Gdy pomieszczenie jest ciasne lub trzeba zmieścić w nim jak najwięcej osób, stosuje się mniejsze biurka. To zrozumiałe. W takim przypadku trzeba przemyśleć też zakup akcesoriów, które nie zagracą blatu, a jednocześnie zapewnią wygodę.

I tu wkracza ENDORFY Cordura Speed M. Cała na czarno, gruba zaledwie na 3 mm, doskonale kwadratowa. Wymiary 30 x 30 cm wpisują się w każde biurko, a powłoka z Cordury zapewnia świetny poślizg. Ten model znakomicie sprawdza się w niewielkich biurach, na przykład tych domowych, zaimprowizowanych w jednym z wolnych pomieszczeń lub nawet ich części.

ENDORFY Cordura Speed M jest również idealną propozycją dla graczy stawiających pierwsze kroki w gamingu, a także dla tych, co to grają tylko na wysokim DPI. Dolną część podkładki tworzy guma mocno przywierająca do podłoża. Z wierzchem łączy ją gęste, dokładne obszycie zapobiegające rozwarstwianiu. Solidna rzecz.

Podkładka średnia L – ciut większa, wciąż kompaktowa

Tym razem masz luksus posiadania trochę większego biurka i możesz pozwolić sobie na więcej. Wybierz wtedy podkładkę ENDORFY Cordura Speed L. W jej przypadku otrzymujesz przestrzeń wyznaczoną bokami o wymiarach 40 x 45 cm przy zachowaniu 3 mm grubości. Cordura jest delikatna w dotyku, a mimo to ciągle tak samo odporna na największe zagrożenia.

Rozmiar L czyni z tej podkładki akcesorium dość uniwersalne. Pograsz na niej w strzelanki, rozegrasz dziesiątki partii w RTS-y, stoczysz epickie pojedynki w RPG. W ogniu walk ona nie przesunie się ani o milimetr, stając się Twym niezawodnym towarzyszem gier, jak i współarchitektem zwycięstw. Musisz jej tylko zaufać.

Podkładka duża XL – zmieści nie tylko myszkę

Wytrawni gracze i starzy wyjadacze, co na niejednym serwerze low latency mieli, lubują się w podkładkach klasy XL. Naprawdę wielkich, wypełniających większość biurkowych blatów. Nie ma im się co dziwić. Po pierwsze mają praktycznie nieograniczone pole do machania myszą, po drugie chronią kluczową powierzchnię mebla przed zarysowaniami. W końcu nie tylko mysz spoczywa na biurku – klawiatura także przesuwa się raz w tę, raz w inną stroną. Jej stopki pozostawiają najpierw mikrorysy, potem coraz to większe.

Na podkładce ENDORFY Cordura Speed XL z powodzeniem zmieszczą się oba akcesoria i pozostanie jeszcze trochę miejsca na słuchawki. Powierzchnia 90 x 40 cm pozwala grać na niskim DPI i wykonywać zamaszyste ruchy gryzoniem. Jednocześnie Cordura świetnie współpracuje z sensorem optycznym myszki, gwarantując bezproblemowy odbiór sygnału.

Podkładki pod mysz ENDORFY Cordura Speed są w sklepie TechLord:

Zobacz więcej produktów ENDORFY w sklepie TechLord

Udostępnij post

Dowiedz się więcej: